MOTOCROSS Kobiet w Człuchowie

5 sierpnia 2013

czluchow4Czluchow-trzecia runda Mistrzostw Polski w Motocrossie.

 

22 lipca Kurowski Racing Team pojawił się na zawodach w Człuchowie. Tym razem startowała tylko Zosia Radziwiłowicz w klasie kobiet. Pogoda- typowo wakacyjna, zachęcała raczej do uprawiania sportów wodnych, niż do ścigania się w dziurach i piachu przy 35 stopniowym upale. 

Zosi ostatecznie w klasyfikacji generalnej po dwóch wyścigach udało się zająć  trzecie miejsce, ale zawody zalicza do pechowych.

Zosia Radziwiłowicz "W Czluchowie było bardzo ciężko. Tor jest trudny sam w sobie, częściowo piaskowy, częściowo twardy i kamienisty. Były wielkie dziury i kanty i nie było łatwo. W pierwszym wyścigu udało mi się nawet dość dobrze wystartować, jechałam trzecia, ale niestety urwał mi się wałek dźwigni zmiany biegów i na resztę wyścigu został mi tylko drugi bieg. Straciłam przez to na szczęście tylko jedną pozycję i dojechałam czwarta. Na samej dwójce nie byłam w stanie się ścigać i tylko jechałam bezpiecznie do mety. Drugi wyścig jechałam motocyklem pożyczonym od Państwa Więckowskich, za co bardzo im dziękuję. Jechałam zupełnie innym motocyklem niż mój, z zawieszeniem zrobionym zupełnie nie pode mnie, więc strasznie się umęczyłam, ręce mi prawie wyrwało a kręgosłup skrócił mi się pewnie o kilka cm. ;) Skończyłam wyścig na trzecim miejscu i w generalce zawodów też byłam trzecia. "

 

 

 

kurowski-male-2

 

 

NAPĘDZAJĄ :

 

sanchez-new

 

yamaha

 

sandeco
 

inter-motors

 

castrol

 

dunlop-new

 

olimp

 

smith111
 

logo_na_facebook

 

body

 

ex

 

logo-x-cross